מדיניות פרטיות

“זעיר – הבית לעוסקים פטורים” – מדיניות פרטיות

את “זעיר – הבית לעוסקים פטורים” ייסד עידן חיים מזרחי יועץ מס מוסמך, המספר מגוון רחב של שירותים בתחום המיסים והפיננסים בינהם הצהרות הון, החזרי מס, תיאומי מס, הנהלת חשבונות, ביטוח מנהלים ועוד

“זעיר – הבית לעוסקים פטורים” מתייחס בכבוד לפרטיות המשתמשים באתר האינטרנט המופעל על ידו. תנאים אלה ילמדו אותך מהי מדיניות הפרטיות הנהוגה באתר. מסמך זה סוקר את האופן שבו משתמש “זעיר – הבית לעוסקים פטורים” במידע הנמסר לו על-ידי המשתמשים באתר, או נאסף על-ידו בעת השימוש באתר.

על מנת לקבל פרטים נוספים אודות “זעיר – הבית לעוסקים פטורים” ושירותיו השונים, תידרש למסור מידע אישי כדוגמת שמך, כתובתך, דרכי ההתקשרות עמך או כתובת הדואר האלקטרוני שלך. השדות אותם חובה למלא יסומנו במפורש. בלא למסור את הנתונים המתבקשים בשדות החובה, ייתכן ולא נוכל לספק לך את המידע המבוקש.

“זעיר – הבית לעוסקים פטורים” רשאי לשלוח אליך מדי פעם בדואר אלקטרוני, מידע בדבר שירותיו וכן מידע שיווקי ו/או פרסומי. בכל עת תוכל לבקש לחדול מלקבל מידע כאמור. עם זאת, “זעיר – הבית לעוסקים פטורים” לא ימסור את פרטיך האישיים למפרסמים או צד שלישי כלשהו. המידע אותו תשאיר/י באתר ישמש את “זעיר – הבית לעוסקים פטורים” בלבד, לצורך יצירת קשר והעברת מידע שיווקי ותכנים מקצועיים מעת לעת.

“זעיר – הבית לעוסקים פטורים” נעזר בחברות שונות המספקות לו ניתוחים סטטיסטיים אודות השימוש באתר. החברות אוספות ומנתחות מידע על היקף השימוש באתר, תדירות השימוש בו, מקורות הגישה של המשתמשים לאתר וכיוצא בזה. המידע הנאסף הוא סטטיסטי במהותו, הוא איננו מזהה אותך אישית והוא נועד לצורכי ניתוח, מחקר ובקרה.

במידה וברצונך לברר ו/או להסיר את המידע הקיים עליך, או שאין ברצונך לקבל מידע ו/או תכתובות מ”זעיר – הבית לעוסקים פטורים” , ניתן לפנות בבאמצעות הטופס המקוון באתר ולבקש הסרה ממאגר המידע ו/או מרשימת התפוצה.

חזור
צריכים ייעוץ?
התקשרו
077-2308370